Про компанію

Компанія сьогодні

На сьогоднішній день ТОВ «Торговий дім «ТД-Пак» є ексклюзивним представником в Україні компаній SHANDONG PHARMACEUTICAL GLASS CO., LTD (Китай) та BORMIOLI PHARMA (Італія). Також наша компанія є дистриб’ютором таких компаній як ELM-PLASTIC (Німеччина), KUNSTSTOFFWERK KREMSMUENSTER (Австрія).

Shandong Pharmaceutical Glass Co., Ltd більш ніж 40 років є найбільшим та провідним виробником пакування зі скла медичного призначення на ринку Китаю (доля ринку Китаю більш 80%, більш 1000 споживачів серед фармацевтичних підприємств Китаю та Світу), а також має широкий асортимент продукції для харчової та косметичної промисловості. Компанія здійснює експорт в більш ніж 65 стран світу (США, Мексика, країни ЄС, Австралія, середня Азія, Україна та інші). Споживачами продукції є більш 500 транснаціональних компаній, серед яких Pfizer, Sanofi-Aventis, Novartis, Sandos, GlaxoSmithKline, Merck & Co., та інші. 

Bormioli Pharma завдяки більш ніж сторічному досвіду, 5-ти скловарним печам та більш ніж 180 лініям виробництва скла та пластику, є однією з найбільш надійною та ефективною виробничою платформою Світу. Підприємство ніколи не перестає інвестувати в розширення виробничих можливостей. Персонал постійно проходить навчання з системам управління якості виробництва найвищих світових стандартів. Bormioli Pharma кожен день прямує до забезпечення доступності продуктів, впроваджує інноваційні портфоліо та високій рівень взаємодії з клієнтами. Підприємство дуже гнучке в персоналізації продукції та в даному напрямку є ідеальною платформою.